+48 732 080 828 Infolinia 7:00 - 21:00 ul. Strycharska 24 lok.122, 93-521 Łódź Cennik
 • Dermatochirurgia
 • Dermatochirurgia
 • Obrzezanie
  operacja stulejki Łódź cena 1200 zł

  Operacja stulejki polega na częściowej lub całkowitej resekcji napletka, w celu poszerzenia ujścia napletka tak, by móc zdjąć go z żołędzia.

  Niepokoi Cię Twoja zmiana? Zostaw numer, zadzwonimy.

  Wybierz usługę

  Usuwanie zmian skórnych

  Usuwanie kurzajek

  Liposukcja laserowa

  Wazektomia

  Obrzezanie - operacja stulejki

  Laserowe leczenie bólu

  Laserowe leczenie nadpotliowści

  Laserowe leczenie trądziku

  Laserowe ujędrnianie skóry

  Laserowe usuwanie blizn

  Laserowe usuwanie hemoroidów

  Laserowe usuwanie naczynek

  Laserowe usuwanie przebarwień

  Laserowe usuwanie rozstępów

  Laserowe usuwanie żylaków

  Peeling laserowy

  Laserowe usuwanie blizn potrądzikowych

  Obrzezanie

    
  Niepokoi Cię Twoja zmiana? Zostaw numer, zadzwonimy.

  Wybierz usługę

  Usuwanie zmian skórnych

  Usuwanie kurzajek

  Wazektomia

  Obrzezanie - operacja stulejki

  Laserowe leczenie bólu

  Laserowe leczenie nadpotliowści

  Laserowe leczenie trądziku

  Laserowe ujędrnianie skóry

  Laserowe usuwanie blizn

  Laserowe usuwanie hemoroidów

  Laserowe usuwanie naczynek

  Laserowe usuwanie przebarwień

  Laserowe usuwanie rozstępów

  Laserowe usuwanie żylaków

  Liposukcja laserowa

  Peeling laserowy

  Laserowe usuwanie blizn potrądzikowych

  Obrzezanie

  Obrzezanie - Operacja stulejki Łódź

  Operacja stulejki Łódź – dlaczego warto zdecydować się na zabieg?

  Stulejka jest inaczej nazywana zwężeniem napletka w taki sposób, by nie można było go umieścić poniżej żołędzi prącia. Czasem problemem jest mało elastyczny napletek, a czasem zbyt duża średnica żołędzia, czy też zbyt krótkie wędzidełko. Jest to schorzenie dość popularne, jednak bardzo bolesne i często nawet uniemożliwiające zachowanie higieny, czy też odbywanie stosunków seksualnych. Najczęściej mają z nią problem dzieci, ale również wielu dorosłych mężczyzn boryka się z tym problemem. Operacja stulejki, ale również obrzezanie, pozwala na usunięcie tego problemu.

  Stulejka może wywoływać zaburzenia w oddawaniu moczu, utrudniać odpowiednią higienę i współżycie seksualne.

  Stulejka zabieg Łódź – na czym polega?

  Operacja stulejki polega na częściowej lub całkowitej resekcji napletka, w celu poszerzenia ujścia napletka tak, by móc zdjąć go z żołędzia. Najczęściej wybierane jest laserowe usunięcie napletka za pomocą nowoczesnego lasera CO2. Ten zabieg jest znacznie mniej ryzykowny, dodatkowo zmniejsza on ryzyko powstania ewentualnego krwawienia. Ciepło pochodzące z lasera CO2 zamyka również drobne naczynka krwionośne, przez co praktycznie nie występuje krwawienie, Dodatkowo obrzęk operacyjny jest dużo mniejszy, w porównaniu z chirurgicznym obrzezaniem, czy tez usunięciem stulejki. Dolegliwości po operacji są znacznie zminimalizowane, a także rana pooperacyjna jest znacznie mniejsza. Mniej widoczna jest także blizna po zabiegu, która jest znacznie gładsza. Zabieg usunięcia napletka lub jego częściowej resekcji odbywa się w gabinecie zabiegowym pod częściowym znieczuleniem. Po zabiegu pacjent może pójść do domu.

  Jesteś w dobrych rękach

  Nasz zespół posiada wieloletnie doświadczenie w zabiegach związanych z obrzezaniem

  Kiedy zabieg usunięcia stulejki jest konieczny?

  Usuwanie napletka jest konieczne w momencie, kiedy nie możemy zsunąć napletka z żołędzia. Jest również bardzo ważne, kiedy mamy problem z utrzymaniem higieny oraz próba zsuwania napletka jest bolesna. Może to bardzo zniechęcić nas do kontaktów seksualnych, czy masturbacji. W takim wypadku należy skonsultować się z lekarzem-urologiem, bądź chirurgiem, który pomoże nam w ustaleniu leczenia oraz odpowiedniego zabiegu, który pomoże nam pozbyć się problemu.

  Usuwanie stulejki Łódź – metody leczenia

  Ze względu na różne zaawansowanie choroby, można wybrać różne rodzaje usuwania stulejki. W przypadku, kiedy napletek nie może być w ogóle ściągnięty z żołędzia, jest stosowana metoda całkowitego jego usunięcia. Cięcie można wykonać blisko żołędzi, wtedy blizna jest mniej widoczna. Przy metodzie high tan tight cięcie biegnie dalej, aż do żołędzi. Przy obrzezaniu rana jest zszywana za pomocą szwów rozpuszczalnych. Po zabiegu pacjent może opuścić klinikę.

  Możliwe jest usunięcie również tylko części napletka. Wtedy w stanie spoczynku żołądź jest częściowo lub całkowicie przykryty napletkiem.

  Obie operacje trwają niecałą godzinę i dają dobre efekty.

  Operacja stulejki Łódź – jakie są zalecenia po wykonaniu zabiegu?

  Po zabiegu usuwania stulejki należy codziennie zmieniać opatrunki, zwłaszcza kiedy rana lekko krwawi. W przypadku, kiedy rana mocno krwawi, należy zmieniać opatrunki znacznie częściej, a także zgłosić to do lekarza, który przeprowadzał zabieg. Można wrócić do wszystkich naszych obowiązków po około 4 lub 6 tygodniach od operacji. Przede wszystkim po zabiegu należy unikać zbyt mocnego wysiłku fizycznego, aż do wygojenia się rany. Należy powstrzymać się od współżycia przez około 6 tygodni od operacji, co czasu całkowitego zabliźnienia się rany. Trzeba również przez ten czas powstrzymać się od masturbacji. Rana może być lekko bolesna, dlatego warto również stosować leki przeciwbólowe, zalecone przez lekarza. Należy też unikać długiego moczenia rany oraz nagrzewania jej.

  Zabieg wykonywany jest z dużym powodzeniem zarówno u dzieci, jak również u dorosłych. Dzięki mało inwazyjnym sposobom na usuwanie napletka, operacja jest bardzo mało bolesna oraz daje dobre efekty. Również w przypadku wybrania laserowego usuwania stulejki, gojenie się rany przebiega znacznie szybciej. Najlepsze sposoby usunięcia stulejki na pewno podpowie nam doświadczony lekarz chirurg lub urolog.

  Operacja stulejki poprawia komfort życia seksualnego oraz zmniejsza ryzyko wystąpienia infekcji intymnych. Nasi specjaliści przeprowadzą zabieg z zachowaniem najwyższych standardów bezpieczeństwa, zapewnią Ci również komfort oraz pełną dyskrecję. Świadczone przez nas usługi mają atrakcyjne ceny na tle konkurencji.

  Cennik

  Operacja stulejki Cena
  Obrzezanie - usuwanie stulejki 1200,00 zł
  Konsultacja lekarska 100,00 zł

  FAQ - NAJCZĘŚCIEJ ZADAWANE PYTANIA

  1. Kiedy należy usunąć napletek? +
  Usuwanie napletka jest bardzo ważne w momencie, kiedy utrudnione jest zsunięcie napletka z żołędzia i powoduje to ból.
  3. Jak można usunąć napletek? +
  Obrzezanie odbywa się za pomocą zabiegu chirurgicznego lub laserowego.
  5. Kiedy zabieg laserowy jest wskazany? +
  Zabieg laserowy jest wskazany, kiedy może nastąpić obfite krwawienie oraz w momencie, kiedy następuje tylko częściowe usunięcie napletka.
  7. Czy zawsze trzeba usuwać cały napletek? +
  Czasem istnieje metoda częściowej resekcji napletka. Wtedy napletek przy spoczynku częściowo zakrywa żołądź. Ta metoda jest polecana przy niezaawansowanej stulejce lub wtedy, kiedy problem z zsuwaniem napletka wiąże się ze zbyt krótkim wędzidełkiem.
  9. Jaka jest cena zabiegu? +
  Cena obrzezania - operacji stulejki w Łodzi to 1200zł.
  2. Czy obrzezanie można wykonywać u dzieci? +
  Tak, zabieg może być wykonywany u dzieci.
  4. Czy zabieg obrzezania jest bolesny? +
  Sam zabieg obrzezania jest wykonywany w znieczuleniu, które jest podawane w formie zastrzyku do żołędzia. Po zabiegu może wystąpić ból i lekkie krwawienie.
  6. Jakie są zalecenia po zabiegu? +
  Po zabiegu nie można dźwigać ani uprawiać bardzo wymagających sportów. Przez pierwsze 4 do 6 tygodni należy również powstrzymać się od stosunków seksualnych oraz masturbacji. Zalecana jest zmiana opatrunków oraz odkażanie rany za pomocą octeniseptu. Zalecane są również leki przeciwbólowe.
  8. Kiedy należy zgłosić się do lekarza? +
  Bezwzględnie należy zgłosić się do lekarza, kiedy pojawia się obfite krwawienie oraz kiedy obrzęk utrzymuje się na dłużej.