+48 732 080 828 Infolinia 7:00 - 21:00 ul. Strycharska 24 lok.122, 93-521 Łódź Cennik
 • Dermatochirurgia
 • Dermatochirurgia
 • Peeling laserowy Łódź cena 1300 zł

  Peeling laserowy to bardzo dobra metoda o usuwania starej warstwy naskórka. Zabieg za pomocą lasera jest bardzo precyzyjny i znacznie mniej podrażniający, niż np. ścieranie naskórka za pomocą peelingów chemicznych. Dzięki peelingowi laserowemu skóra jest znacznie bardziej gładka, a także zmniejszają się jej stany zapalne.

  Niepokoi Cię Twoja zmiana? Zostaw numer, zadzwonimy.

  Wybierz usługę

  Usuwanie zmian skórnych

  Usuwanie kurzajek

  Obrzezanie - operacja stulejki

  Laserowe leczenie bólu

  Laserowe leczenie nadpotliowści

  Laserowe leczenie trądziku

  Laserowe ujędrnianie skóry

  Laserowe usuwanie blizn

  Laserowe usuwanie hemoroidów

  Laserowe usuwanie naczynek

  Laserowe usuwanie przebarwień

  Laserowe usuwanie rozstępów

  Laserowe usuwanie żylaków

  Liposukcja laserowa

  Peeling laserowy

  Laserowe usuwanie blizn potrądzikowych

  Obrzezanie

    
  Niepokoi Cię Twoja zmiana? Zostaw numer, zadzwonimy.

  Wybierz usługę

  Usuwanie zmian skórnych

  Usuwanie kurzajek

  Obrzezanie - operacja stulejki

  Laserowe leczenie bólu

  Laserowe leczenie nadpotliowści

  Laserowe leczenie trądziku

  Laserowe ujędrnianie skóry

  Laserowe usuwanie blizn

  Laserowe usuwanie hemoroidów

  Laserowe usuwanie naczynek

  Laserowe usuwanie przebarwień

  Laserowe usuwanie rozstępów

  Laserowe usuwanie żylaków

  Liposukcja laserowa

  Peeling laserowy

  Laserowe usuwanie blizn potrądzikowych

  Obrzezanie

  Peeling laserowy Łódź

  Laserowy peeling węglowy Łódź dlaczego warto zdecydować się na zabieg?

  Peeling laserowy powoduje mocne wygładzenie skóry oraz jej odmłodzenie. Efekt utrzymuje się nawet do 12 miesięcy. Sam zabieg jest wykonywany za pomocą bardzo nowoczesnego lasera Nd:YAg, który spełnia wszystkie normy bezpieczeństwa i jest jednym z najnowocześniejszych laserów dostępnych na rynku....

  Zaletami tego zabiegu jest jego mała inwazyjność, ale również świetne efekty odmłodzonej oraz odświeżonej skóry. Można stosować go zarówno na skórę twarzy, jak również szyi. Jest odpowiedni również do niwelowanie rozstępów oraz blizn potrądzikowych. Zmniejsza łojotok oraz szorstkość skóry. Z jego pomocą znacznie wygładzimy skórę, przez co będzie ona bardzo odmłodzona.

  Laser działa złuszczająco na wierzchnią warstwę skóry, jednocześnie również na mikrokanaliki, dzięki czemu zwiększa ilość produkowanego kolagenu oraz elastyny. W przypadku tego lasera rozgrzany naskórek jest od razu usuwany z powierzchni skóry, co znacznie zmniejsza ból oraz obrzęk. Zapewnia przy tym krótki okres rekonwalescencji oraz znacznie większy komfort pacjenta.

  Laser peeling węglowy - w jakich przypadkach można zastosować laser Fotona?

  Po około trzech dniach po zabiegu skóra zaczyna się złuszczać i przez kilka dni strefa pozabiegowa może posiadać rumień. Jest to idealne rozwiązanie dla osób, które posiadają blizny potrądzikowe, zmarszczki, oraz głębokie przebarwienia. Po kilkunastu dniach po zabiegu skóra jest całkowicie zrewitalizowana, wygląda o wiele młodziej oraz poprawia się jej koloryt, oraz struktura. Peeling laserowy przeznaczony jest dla osób, które w kompleksowy sposób chcą zadbać o stan swojej skóry. Działa on silnie regenerująco i stymuluje produkcję włókien, elastyny i kolagenu.

  Laserowy peeling węglowy Łódź – efekty zabiegu

  Najbardziej widocznym efektem po zabiegu, jest wygładzenie oraz odświeżenie skóry. Na początku po kilku dniach zauważymy, że skóra staje się bardziej świetlista, jej koloryt staje się bardziej wyrównany, a niewielkie zmiany barwnikowe znikają. Po kilku tygodniach – około 4-5, można zauważyć zwiększenie się gęstości skóry oraz jej sprężystość. Jeden zabieg pozwala nam na osiągnięcie porównywalnych efektów z aż 10 zabiegami mikrodermabrazji. Skóra jest znacznie bardziej zagęszczona, a przez to jędrniejsza. Efekt odmłodzenia jest osiągnięty przez zwiększoną produkcję elastyny oraz kolagenu.

  Laserowy peeling węglowy Łódź – zalecenia przed zabiegiem

  Przed zabiegiem nie można opalać się przez 4 tygodnie. Również po zabiegu nie jest to wskazane. Należy również wstrzymać się z zabiegami, których celem jest złuszczenie skóry. Przy stosowaniu leków fotouczulających oraz sterydów należy, jeśli to możliwe, przestać je zażywać na 7 dni przed planowanym zabiegiem. Będziemy mogli wznowić ich zażywanie po 14 dniach od zabiegu. Nie wolno pić alkoholu w dniu zabiegu. Również należy zadbać, by skóra przed zabiegiem była czysta i nie miała na sobie balsamów, czy kremów.

  Laserowy peeling węglowy Łódź – jak wygląda zabieg?

  Zabieg erbowo-yagowy Fotona polega na przesuwaniu głowicy zgodnie z techniką wykonywania pasaży. Naświetlana jest skóra za pomocą wiązki lasera. Sam zabieg trwa od 15 do 30 minut. W trakcie zabiegu można odczuwać lekką bolesność. Można zniwelować ją za pomocą znieczulenia. Z pomocą lasera z naskórka odparowywana jest woda, a po 3 dniach od zabiegu widoczne będzie jego złuszczanie oraz proces naprawczy skóry.

  Laserowy peeling węglowy Łódź – przeciwwskazania do zabiegu

  • stosowanie samoopalacza
  • opryszczka
  • stosowania leków i ziół fotouczulających
  • padaczka
  • skłonność do powstawania blizn
  • łuszczyca
  • świeża opalenizna
  • niewyrównana cukrzyca
  • łuszczyca i bielactwo

  Po zabiegu nie możemy stosować mydła, ani toniku na bazie alkoholu. Najlepiej stosować kosmetyki, które zaleci nam lekarz wykonujący zabieg. Nie można również opalać się oraz stosować innych zabiegów złuszczających. Należy delikatnie wycierać twarz za pomocą ręcznika, bez jej szorowania. Nie można również drażnić skóry po zabiegu. Niewskazane jest również odwiedzanie basenów, czy sauny. Gorące kąpiele są niewskazane do 14 dni po zabiegu. Najlepiej przez kolejne 14 dni stosować kremy z filtrem SPF 30 lub wyższym, ponieważ skóra jest znacznie bardziej narażona na działanie promieniowania słonecznego. Niewskazane są również intensywne ćwiczenia fizyczne przez 7 dni od zabiegu. Należy również uważać z drażniącymi skórę kosmetykami. Niewskazane są więc kosmetyki z kwasem mlekowym, czy salicylowym.

  Peeling laserowy daje najlepsze efekty, jeśli jest wykonywany w seriach. Już 5 serii zabiegów pozwoli nam na uzyskanie piorunującego efektu odświeżenia i odmłodzenia skóry. Złuszczenie naskórka za pomocą lasera jest znacznie mniej uciążliwe, niż w przypadku np. kwasów. Również późniejsze złuszczanie się naskórka po zabiegu peelingu laserowego jest bardziej delikatne i mniej widoczne. Szybko również można wrócić do naszych codziennych obowiązków.

  Zabieg jest polecany zwłaszcza tym osobom, które zmagają się z widocznymi bliznami potrądzikowymi oraz mają problemy z powodu rozstępów, czy też zmniejszonej gęstości skóry. Jest to jeden z najnowocześniejszych zabiegów z zakresu medycyny estetycznej.

  Cennik

  Peeling laserowy Cena
  Peeling laserowy 1300,00 zł
  Konsultacja lekarska 150,00 zł

  FAQ - NAJCZĘŚCIEJ ZADAWANE PYTANIA

  1. Jakie efekty przynosi zabieg peelingu laserowego? +
  Istnieje wiele zastosowań lasera, jednak do najistotniejszych można zaliczyć następujące korzyści:
  • Redukowane są zmarszczki,
  • Wyrównywane są struktury skórne,
  • Bruzdy nosowo-wargowe oraz linie marionetki są wypełniane,
  • Skóra staje się bardziej ujędrniona,
  • Zostają rozjaśnione przebarwienia,
  • Zmniejszeniu ulegają rozszerzone pory skórne.
  3. Czym jest laser i skąd się bierze promieniowanie laserowe? +
  Mianem lasera nazywany jest wysokiej klasy i zaawansowania przyrząd, który emituje promieniowanie laserowe. Stanowi ono falę elektromagnetyczną, która powstaje za pomocą istnienia tzw. zjawiska emisji wymuszonej. W ten sposób cząsteczki elementarne światła emisjonowane są do tzw. fotonów, co odbywa się pod wpływem działania fotonu inicjującego, przy czym, musi on charakteryzować się odpowiednim poziomem energetycznym.

  Fala elektromagnetyczna, jak i jej długość, może być różna. Tym samym może znajdować się w spektrum zarówno podczerwieni, światła ultrafioletowego, jak i światła widzialnego. Warto dodać, że wspomniana fala charakteryzuje się dużą mocą promieniowania, a także gęstości energii. Inną jej cechą jest wykazywanie się silnym skupieniem, a także spójnością wiązki przy jednoczesnym zachowaniu niewielkiego jej odchylenia od równoległości.

  Ze względu na powyższe cechy, lasery dzielą się na różne rodzaje, a także każdy z nich można przydzielić do różnorodnych klasyfikacji. Podstawowym kryterium podziału jest emitowana przez niego długość fali, czyli inaczej ujmując, w tym aspekcie należy skupić się na zakresie emitowanego światła. Są także klasyfikacje z podziałem na moc lub środek czynny.

  Jak widać, laser może być wykorzystywany na wiele sposobów, w zależności od jego poszczególnych cech. Z tego powodu z powodzeniem jest wykorzystywany w licznych dziedzinach życia, np. w elektronice, technologii wojskowej, a także w medycynie ze szczególnym uwzględnieniem medycyny estetycznej.
  5. Czym jest i jak działa laser frakcyjny? +
  Cechą charakterystyczną lasera frakcyjnego jest emisja fal elektromagnetycznych, posiadających długość i częstotliwość pozwalającą na intensywną penetrację w obrębie wody, będącej głównym składnikiem objętości wszelkich ludzkich tkanek. W ten sposób lekarz manipulujący laserem podczas swoich czynności zawodowych może oddziaływać niemalże na wszystkie tkanki, dobierając do tego specjalnie wybrane ustawienia danego urządzenia.

  Przykładem wykorzystania lasera frakcyjnego jest bardzo skuteczny zabieg, charakteryzujący się krótkim czasem rekonwalescencji, o nazwie peeling laserowy z zastosowaniem lasera erbowo-yagowego. Jest to jednak jedno z wielu zastosowań lasera frakcyjnego. Współcześni lekarze zajmujący się medycyną estetyczną z powodzeniem stosują go w wielu dziedzinach i wskazaniach leczniczo-estetycznych. Jest to możliwe ze względu na duże skupienie wiązki oddziałujące na wybrany fragment ze znaczną precyzją. W ten sposób wytwarzany bodziec termiczny w sposób kontrolowany przez lekarza, wywołuje punktowe znaczne rozgrzanie tkanki skórnej, przez co doprowadza się do celowego jej uszkodzenia. W ten sposób uzyskuje się aktywację fibroblastów, czego efektem jest zwiększenie produkcji włókien kolagenowych, a także elastynowych. Dodatkowo dochodzi do stymulowania podziałów komórkowych, dzięki czemu wcześniej uszkodzona tkanka zostaje zastąpiona przez nową. W ten sposób po zabiegu Pacjent odczuwa znaczne napięcie i poprawę ujędrnienia skóry.
  7. Czy zabieg peelingu laserowego jest bolesny? +
  W większości przypadków bolesność peelingu laserowego jest na tyle niewielka, że nie ma potrzeby stosowania żadnych środków znieczulających. Jednak w przypadku, kiedy dana osoba wykazuje się szczególną wrażliwością i podatnością na ból można włączyć kremy anestetyczne. Następnym etapem jest przykładanie przez lekarza głowicy bezpośrednio do skóry, a następnie zostaje wyemitowana wiązka promieniowania laserowego, która wnika na różną głębokość. W literaturze medycznej uznaje się, że im większa jest penetracja lasera w głąb skóry, tym Pacjent odczuje leprze rezultaty zabiegu ze względu na wytworzenie się większej ilości nowej tkanki.

  Zabieg z wykorzystaniem lasera frakcyjnego jest stosunkowo bezpieczny. Tym samym ryzyko powstałych powikłań jest minimalne. Większość Pacjentów swoje pozabiegowe doznania opisuje jako lekkie podrażnienie i zaczerwienienie skóry poddawanej ingerencji lasera. Znane są także przypadki występowania pojedynczych i niewielkich siniaków. Zazwyczaj opisane dolegliwości ustępują samoistnie po pewnym czasie.
  9. Peeling laserowy – Jak wygląda zabieg ? +
  Zabieg wykonywany jest przez lekarza używającego specjalnej głowicy emitującej promieniowanie lasera frakcyjnego. Czas trwania zabiegu jest stosunkowo krótki i zwykle trwa maksymalnie 30 minut, jednak wszystko zależne jest od wybranej partii ciała poddawanej laserowej ingerencji. Ze względu na niską inwazyjność oraz wysoki poziom bezpieczeństwa zabiegu, Pacjent może jedynie odczuwać dyskomfort w postaci szczypania skóry, które z powodzeniem eliminuje się stosując kremy znieczulające na bazie lidokainy.
  2. Jak wygląda skóra bezpośrednio po zabiegu? +
  Zwykle po zabiegu skóra Pacjenta jest podrażniona. Tym samym normalną jej reakcją jest obrzęk oraz zaczerwienienie, które samoistnie ustępuje po kilku dniach. Bardzo często takiemu stanu rzeczy towarzyszy złuszczanie się naskórka. Są to objawy, które w żaden sposób nie utrudniają normalnego funkcjonowania podczas wykonywania codziennych obowiązków i aktywności, wliczając w to czynności służbowe. Całkowity czas rekonwalescencji złuszczającego się naskórka trwa około miesiąc i dopiero po jego zakończeniu uwidacznia się pełny rezultat zabiegowy. Tym samym dopiero po tym czasie można dokonać pełnej oceny stanu skóry, a także określić, czy konieczne jest powtórzenie procedury. Większość Pacjentów odczuwa satysfakcję z zabiegu już po pierwszym razie. Efektem zabiegu jest wyrównany koloryt skóry, poprawa jej ogólnego stanu oraz tekstury, redukcja niedoskonałości (np. trądziku i pajączków naczyniowych).
  4. Czego należy unikać po zabiegu peelingu laserowego? +
  Przez około dwa dni po zabiegu należy:
  • Zrezygnować ze stosowania preparatów zawierających alkohol,
  • Zrezygnować ze stosowania kosmetyków na bazie witaminy A, wliczając w to także retinol,
  • Zrezygnować z produktów z kwasem glikolowym.
  Przez około miesiąc od zabiegu należy:
  • Zwiększyć ochronę skóry przed promieniowaniem słonecznym,
  • Rezygnować z opalania, zarówno w solarium, jak i na naturalnym słońcu,
  • Stosować kremy z wysokim filtrem, o sile co najmniej SPF50
  6. Jakie są wskazania do przeprowadzenia peelingu laserowego? +
  Zabieg peelingu laserowego z zastosowaniem lasera frakcyjnego polecany jest osobom, które:
  • Skarżą się na problem rozszerzania się ujść gruczołów łojowych,
  • Skarżą się na zaawansowane problemy związane z leczeniem trądziku,
  • Posiadają przebarwienia skórne,
  • Chcą poprawić ogólny stan skóry oraz wszelkie jej niedoskonałości,
  • Chcą uzyskać młodzieńczy wygląd skóry,
  • Chcą wspomóc procesy regeneracyjne naskórka.
  8. U kogo peeling laserowy jest przeciwwskazany? +
  Należy zrezygnować z peelingu laserowego w przypadku:
  • Kobiet w ciąży,
  • Kobiet podczas karmienia piersią,
  • Osób chorych przewlekle na choroby układu krążenia,
  • Osób z aktywnym stanem zapalnym,
  • Osób chorujących onkologicznie,
  • Osób stosujących leki fotouczuleniowe, sterydy lub retinoidy.
  10. Jaka jest cena zabiegu? +
  Cena peelingu laserowego w Łodzi to 1300zł.